Karjera

Prisijunkite prie NU:MO komandos

Prisijunkite prie NU:MO komandos
Prisijunkite prie NU:MO komandos

Visuomet esame atviri pokalbiui ir naujoms bendradarbiavimo galimybėms. 

Prie mūsų žingeidžių profesionalų komandos kviečiame prisijungti patyrusius, nekilnojamojo turto rinką išmanančius nekilnojamojo turto brokerius.

  • NU:MO kasdienybė – dinamiška, kupina iššūkių, tačiau įtraukianti savo moderniu ritmu ir inovatyviais sprendimais. 
  • Tiek sau, tiek būsimiems kolegoms keliame aukštus bendravimo ir profesinio etiketo standartus.

Privalumai dirbant NU:MO komandoje

Privalumai dirbant NU:MO komandoje
Privalumai dirbant NU:MO komandoje
  • Moderni darbo vieta: NT brokeriai savo darbą ir susitikimus planuoja savarankiškai, o mes užtikriname vietą šiuolaikiškame biure, suteikiame darbui reikalingas priemones.
  • Patikimas įvaizdis: savo darbais esame sukūrę reprezentatyvų įvaizdį tarp pirkėjų, kuris prideda patikimumo, solidumo ir padeda klientui priimti sprendimą dėl pirkimo.
  • Rinkodaros kanalai: ypač preciziškai organizuojame marketingo kampanijas, vykdome nuoseklią komunikaciją apie projektus, tad pirkėjus pasiekti bus gerokai paprasčiau.
  • Klientų bazė: turime sukaupę plačią ir nuolat atnaujinamą klientų bazę, tai leidžia efektyviai siūlyti NT objektus tinkamiems pirkėjams ir padėti greičiau parduoti būstą.

Jeigu esate veržlus, pokyčių trokštantis nekilnojamojo turto srities profesionalas, susisiekite su mumis. Kviečiame auginti rinką ir jai pasiūlyti vertę kuriančias paslaugas kartu su NU:MO.

Autentiški nauji projektai ir parduodami būstai, vertingi patarimai NT pirkėjams ir pardavėjams – sužinokite pirmieji.