Preciziškai nuoseklūs, modernūs, dinamiški

Nekilnojamojo turto pardavimas, naujų projektų valdymas, investicijos

Butai

Butai

Namai

Namai

Įvairūs

Projektai

Slinkite žemyn

Kas yra NU:MO?

Esame komanda, galinti padėti vystytojams valdyti nekilnojamojo turto projektus nuo idėjos iki galutinio pardavimo. Šiuolaikiški NT pirkėjų ir pardavėjų partneriai.

Konsultacijos dėl vystymo

Teikiame visokeriopą pagalbą ir konsultacijas pradedantiesiems statytojams ir stambiems vystytojams. Lydime klientą nuo pat idėjos, rinkos analizės iki pilno NT projekto pardavimo. Atstovaudami ryškius projektus ir kurdami vertę siekiame aukščiausių kokybės standartų.

Pardavimas

Moderni ir taktiška brokerių komanda padės parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą – butą, namą, žemės sklypą, sodybą ar komercines patalpas. Teikiame paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenimis, preciziškai pasirūpiname visu būsto ar kito turto pardavimo procesu.

Pirkimas

Dirbame su asmenimis, ieškančiais jiems patraukliausio nekilnojamojo turto tiek gyvenimui, tiek poilsiui ar investicijai. Turime sukaupę gausią partnerių ir NT objektų bazę, todėl galime efektyviai ir greitai pirkėjams pasiūlyti jų lūkesčius labiausiai atitinkančius namus ar patalpas.

Sklandus būsto pakeitimas

Pasikeisti seną būstą nauju paprasta, kai jūsų namų pardavimo ir pirkimo procesas yra vienose, profesionaliose rankose. Atstovaudami kliento interesus aktyviai įsitraukiame į pirkimo ir pardavimo procesą nuo dokumentų rengimo iki galutinio pirkimo ir pardavimo sandorio.

Klientų atsiliepimai

Mūsų pažintis ir bendradarbiavimas su Danieliumi trunka jau ne vienerius metus ir apima tiek pirkimo tiek pardavimo sandorius. Jis yra vienas geriausių, jeigu ne pats geriausias, savo srities profesionalų kuriuos teko pažinti rinkoje. Pozityvus, komunikabilus ir visada pasiruošęs rasti optimaliausius sprendimus situacijose, kai atrodo jau išeities nėra. Labai žaviuosi jo kompetencija, darbštumu bei išskirtiniu dėmesiu klientui. Nuo idėjos aptarimo iki įkurtuvių naujuose namuose, Danielius visada yra šalia ir pasiruošęs padėti 24/7. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos ieškantiems kam patikėti savo NT turto klausimus. Nedvejodami kreipkitės į Danielių ir jis pasirūpins, kad šis procesas būtų sklandus, malonus, o rezultatas džiuginantis!

— Artūras Ž.

Marina iš NU:MO  puikiai padirbėjo parduodant mano butą. Pardavimas nebuvo greitas, bet mačiau dedamas pastangas ir tikėjausi, kad bus rezultatas. Taip ir atsitiko. Antrą mano butą ji pardavė per vieną dieną.

— Algirdas Vansevičius

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome būtent Jus mūsų buto pardavimui.
Jūsų atidumas detalėms, organizuotumas, įžvalgūs patarimai ir profesionalumas nekelai jokių abejonių. Kitą kartą sprendžiant nekilnojamo turto klausimus tikrai kreipsiuosi būtent į Jus.
Ačiū

— Andrius Juodvalkis

Bendradarbiauti buvo visiškas malonumas. Savo buto paieškose bendravau su daugybe brokerių, tačiau ilgainiui pasirinkau dirbti tiktai su Marina iš NU:MO.
Dirbdamas su kitais NT brokeriais dažnai susidurdavau su arogancija, paviršutiniškumu ir pigiais pardavimų triukais dirbdamas su Marina jaučiausi, lyg bendraučiau su asmeniniu konsultantu, nuoširdžiai suinteresuotu mano gerove, o ne greitomis pajamomis. Jos profesinės žinios, taktas ir pardavimų įgūdžiai irgi yra aukščiausio lygio.

— Konstantinas Kazakovas

Nerijus iš NU:MO padėjo parduoti mano butą bei nusipirkti namą iš jo partnerių statytojų. Bendravimas visada buvo sklandus: niekada nebuvo skambutis per vėlai ar ne laiku, visi klausimai atsakyti iškart, visos užklausos dėl kokių nors pasikeitimų įvykdytos. Jokių nereikalingų emocijų, paslaugiai ir draugiškai. Rekomenduoju!

— Arūnas Kodis

Rašome šį atsiliepimą su didžiausiu dėkingumu Danieliui. Prieš maždaug pusmetį nusprendėme parduoti savo mylimą butą Vilniuje ir ieškojome pagalbos su pardavimu, kadangi tai buvo pirmas mūsų pardavimas – turėjome labai daug klausimų, ir labai mažai supratimo, kaip tai vyksta. Suradome Danielių ir viskas stojo į vėžes – nuo pirmo susitikimo viskas vyko itin profesionaliai. Danielius yra itin šviesios charizmos žmogus, turintis itin stiprius emocinio intelekto, klausymo įgūdžius. Visas bendradarbiavimas buvo kupinas aukšto lygio komunikacijos, kruopštumo ir pagarbos. Vienas iš dalykų, kuriuos vertinome viso bendradarbiavimo su Danieliumi metu, buvo aiškus, atviras dialogas apie tai, kas mums svarbu, kokius mes klausimus turime, ir ko mes norime. Danielius profesionaliai navigavo situacijas, pradedant nuo pirmojo susitikimo, fotosesijos organizavimo, apžiūrų ir atvirų durų organizavimo, baigiant nekilnojamo turto perdavimu. Ačiū Jums, Danieliau, už visą bendradarbiavimo laikotarpį, tikrai rekomenduosime savo artimiesiems ir draugams NT klausimais kreiptis į Jus! Akvilė ir Simonas.

— Marija Emilija Akvilé

Ačiū, Danieliui iš NU:MO, už pozityvią, jaukią patirtį įsigijant pirmus namus. Buvome pasitikti su šypsena, taip pat labai profesionaliai papasakojo mums informaciją apie projektą iki smulkiausių detalių.
Ačiū už pagalbą, ne tik aprodant projektą, bet ir su visais dokumentų reikalais, sprendžiant iškilusius klausimus ir už patarimus, komunikacija pagirtina ir daugeliui reiktų tik pasimokyti. :)
Tikrai drąsiai rekomenduojame rinktis Danielių su NT susijusioms paslaugoms, net neabejoju, kad jei teks, vėl kreipsimės į Danielių, dėl jo žinių, entuziasmo ir darbo su unikaliais projektais!

— Gabrielė Adelė Kreimerytė

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su NU:MO brokeriumi Nerijum, kurį pasirinkau parduodant savo kotedžą. Esu labai patenkinta jo paslaugomis, nes kotedžas buvo sėkmingai ir greitai parduotas, o visa sandorio procedūra buvo tvarkinga ir sklandžiai organizuota. Nerijus visada buvo profesionalus su klientais, supratingas mūsų situacijoje ir buvo labai kompetentingas prisitaikant prie pirkėjų ir mūsų poreikių. Greitai surado pirkėją ir suderino patraukliusią kainą. Be to, jis taip pat rado kitą tinkamą būstą, kuris atitiko mūsų šeimos poreikius. Nuoširdžiai dėkoju už atliktą darbą ir rekomenduoju jo paslaugas visiems, kurie ieško profesionalumo, efektyvumo ir kokybiškų paslaugų nekilnojamojo turto srityje. Linkiu jums sėkmės ir toliau sėkmingai tęsti tai ką darote geriausiai.

— Austė Pirovaitė

Esame dėkingi NU:MO brokerei už pagalbą parduodant būstą. Ji ne tik padėjo visame pardavimo procese, bet ir pasirūpino kad naujo namo pirkimas vyktų sklandžiai, peržiūrėjo dokumentus, patarė kiekviename žingsnyje. AČIŪ labai!

— Stanislav

Marina iš NU:MO yra puiki savo srities specialistė. Viską labai aiškiai išdėsto, orientuota į tikslą, yra ne tik tvirta, bet ir lanksti asmenybė. Malonu dirbti su profesionalais, kai galima visiškai pasitikėti ir atsipalaiduoti.

— Jurgita Zaleckaitė

Ačiū Danieliui iš NU:MO už greitą ir profesionalų namo pardavimą. Visus darbus atliko greitai, tvarkingai, puiki komunikacija, teko tik atvykti pas notarą. Viskas atlikta šiuolaikiškai ir patogiai. Esame dėkingi brokeriui už pastangas, nes su kitais brokeriais turėjome blogų patirčių, tad šis namo pardavimas su Danielium viršijo lūkesčius. Nuoširdžiai rekomenduojame ir prireikus kreipsimės dar kartą.

— Anna Kudriasova

Su NU:MO komanda nusipirkome savo svajonių namus. Tai pirmas šeimos būstas, todėl viso proceso metu buvo nemažai nerimo ir klausimų. Ne visada esame atsparūs stereotipams, o ir patirčių įvairų būta, todėl NT rinka mums atrodė klastinga. Tačiau galiausiai būstą pirkome su pasitikėjimu ir ramybe, ir tai tikrai didele dalimi susiję su Julianos darbu. Viso proceso metu ji lydėjo mus su empatija, dirbdama savo darbą profesionaliai ir ypatingai kruopščiai.

— Eglė Rakauskaitė

Juliana from NU:MO was incredible and helped us every step of the way. She was extremely diligent and made sure that we knew what was happening. As we don't speak Lithuanian her ability to speak fluent English was a godsend.
We would recommend her wholeheartedly and can't thank her enough for all she has done. We are so happy in our new home.

— Matthew Preston

Projektai

MIESTO MELDAI - modernios architektūros ir aukštos kokybės 11-os gyvenamųjų namų projektas, esantis vaizdingoje Vilniaus vietoje prie tvenkinio, tik 15 minučių nuo miesto centro.

Sužinoti daugiau
MIESTO MELDAI

Pagudės g. 11

MIESTO MELDAI

Išskirtinės architektūros 8-ių individualių namų kvartalas Vilniuje. Projekte siekiama apjungti pagrindinius kokybiško namo elementus - privatumą, funkcionalų išplanavimą, erdvės jausmą, šiuolaikinį dizainą ir patogumą.

Sužinoti daugiau
DUONOS KALNAS

Duonos Kalno g., Vilnius

DUONOS KALNAS

Valakampiuose statomi individualūs namai, kurie savo architektūra ir lokacija sužavės ne vieną, ieškantį išskirtinių ir patogių namų.

Sužinoti daugiau
LAUKSARGIO NAMAI

Lauksargio g. 39, Vilnius

LAUKSARGIO NAMAI

Individualių namų kvartalas, klientams siūlantis ateities standartus atitinkančius namus jau šiandien.

Sužinoti daugiau
HOME +

Kolektyvo g., Vilniaus raj.

HOME +

Iš standartinių rėmų išeinantis projektas, kuriame dešimt individualių namų atskleidžia viską, ko tik galima tikėtis iš svajonių būsto. Kalnėnuose įsikūrę šviesūs ir erdvūs namai taps jaukiu būstu, o žalioji erdvė suteiks laisvės ir komforto.

Sužinoti daugiau
HALSO

Lukšinės g. Vilnius

HALSO

Namų projektas kur miesto dinamiškumas susipina su miško idile, suteikiant galimybę mėgautis gyvenimu tarp civilizacijos ir gamtos.

Sužinoti daugiau
FORREST

Meiriškių g., Vilnius

FORREST

KAPSŲ19A – modernus, aukščiausios A++ energinės naudingumo klasės namas, įsikūręs išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus rajone – Naujininkuose.

Sužinoti daugiau
KAPSŲ 19A

Kapsų 19a, Vilnius

KAPSŲ 19A

LIVE IN WOOD – išskirtinės architektūros namai, atitinkantys šiuolaikinio žmogaus poreikius - modernus dizainas, gamtos ir miesto dermė, komfortiškas išplanavimas, A++ energinė klasė.

Sužinoti daugiau
LIVE IN WOOD

LIVE IN WOOD

Jaukus ir uždaras kvartalas išsiskiria vieninga architektūra ir apgalvotais projektiniais sprendimais – erdviais sklypais, funkcionaliu namų išplanavimu.

Sužinoti daugiau
DIDŽIASALIO ALĖJA

Vilniaus r. sav., Didžiasalio k., Trakto g.

DIDŽIASALIO ALĖJA

Alyvų alėja tai 8 namų vieningos architektūros namų projektas įsikūręs ramioje vietoje Trakų miesto apylinkėse ežerų ir miškų apsuptyje.

Sužinoti daugiau
ALYVŲ ALĖJA

Alyvų g., Peleniškių k., Trakų raj.

ALYVŲ ALĖJA

MIESTO MELDAI - modernios architektūros ir aukštos kokybės 11-os gyvenamųjų namų projektas, esantis vaizdingoje Vilniaus vietoje prie tvenkinio, tik 15 minučių nuo miesto centro.

Sužinoti daugiau
MIESTO MELDAI

Pagudės g. 11

MIESTO MELDAI

MIESTO MELDAI

Išskirtinės architektūros 8-ių individualių namų kvartalas Vilniuje. Projekte siekiama apjungti pagrindinius kokybiško namo elementus - privatumą, funkcionalų išplanavimą, erdvės jausmą, šiuolaikinį dizainą ir patogumą.

Sužinoti daugiau
DUONOS KALNAS

Duonos Kalno g., Vilnius

DUONOS KALNAS

DUONOS KALNAS

Valakampiuose statomi individualūs namai, kurie savo architektūra ir lokacija sužavės ne vieną, ieškantį išskirtinių ir patogių namų.

Sužinoti daugiau
LAUKSARGIO NAMAI

Lauksargio g. 39, Vilnius

LAUKSARGIO NAMAI

LAUKSARGIO NAMAI

Individualių namų kvartalas, klientams siūlantis ateities standartus atitinkančius namus jau šiandien.

Sužinoti daugiau
HOME +

Kolektyvo g., Vilniaus raj.

HOME +

HOME +

Iš standartinių rėmų išeinantis projektas, kuriame dešimt individualių namų atskleidžia viską, ko tik galima tikėtis iš svajonių būsto. Kalnėnuose įsikūrę šviesūs ir erdvūs namai taps jaukiu būstu, o žalioji erdvė suteiks laisvės ir komforto.

Sužinoti daugiau
HALSO

Lukšinės g. Vilnius

HALSO

HALSO

Namų projektas kur miesto dinamiškumas susipina su miško idile, suteikiant galimybę mėgautis gyvenimu tarp civilizacijos ir gamtos.

Sužinoti daugiau
FORREST

Meiriškių g., Vilnius

FORREST

FORREST

KAPSŲ19A – modernus, aukščiausios A++ energinės naudingumo klasės namas, įsikūręs išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus rajone – Naujininkuose.

Sužinoti daugiau
KAPSŲ 19A

Kapsų 19a, Vilnius

KAPSŲ 19A

KAPSŲ 19A

LIVE IN WOOD – išskirtinės architektūros namai, atitinkantys šiuolaikinio žmogaus poreikius - modernus dizainas, gamtos ir miesto dermė, komfortiškas išplanavimas, A++ energinė klasė.

Sužinoti daugiau
LIVE IN WOOD

LIVE IN WOOD

LIVE IN WOOD

Jaukus ir uždaras kvartalas išsiskiria vieninga architektūra ir apgalvotais projektiniais sprendimais – erdviais sklypais, funkcionaliu namų išplanavimu.

Sužinoti daugiau
DIDŽIASALIO ALĖJA

Vilniaus r. sav., Didžiasalio k., Trakto g.

DIDŽIASALIO ALĖJA

DIDŽIASALIO ALĖJA

Alyvų alėja tai 8 namų vieningos architektūros namų projektas įsikūręs ramioje vietoje Trakų miesto apylinkėse ežerų ir miškų apsuptyje.

Sužinoti daugiau
ALYVŲ ALĖJA

Alyvų g., Peleniškių k., Trakų raj.

ALYVŲ ALĖJA

ALYVŲ ALĖJA

Mūsų partneriai

Autentiški nauji projektai ir parduodami būstai, vertingi patarimai NT pirkėjams ir pardavėjams – sužinokite pirmieji.