Susisiekti dėl pardavimo

Norite parduoti namus?

Norite parduoti namus?
Norite parduoti namus?

Parduodate namą, butą, kotedžą Vilniuje, Kaune, pajūrio ar kitame regione, tačiau nežinote, kaip surasti pirkėją arba neturite laiko pardavimo proceso organizavimui?

Moderni, taktiška ir patyrusi nekilnojamojo turto brokerių komanda padės Jums parduoti arba pasikeisti namus ypač sklandžiai ir be jokių rūpesčių.

Individualus požiūris į kiekvieną klientą:

 • Preciziškai įsigiliname į kliento lūkesčius, identifikuojame parduodamo būsto vertes ir padedame paruošti ir parduoti nekilnojamąjį turtą bei užtikriname, kad visas šis laikotarpis Jums būtų kuo patogesnis.
 • Turime sukaupę gausią klientų bazę, todėl galime efektyviai ir greitai pasiūlyti NT tinkamiems pirkėjams.
 • Įgyvendindami projektus ir pardavimus, vertiname kokybę, pasitelkiame šiuolaikiškus bei harmoningus marketingo sprendimus.

Kviečiame susisiekti dėl namų pardavimo jau dabar!

NT pardavimas be rūpesčių

NT pardavimas be rūpesčių
NT pardavimas be rūpesčių

Pilnai pasirūpiname visu Jūsų nekilnojamojo turto pardavimo procesu: 

 • Nustatome realią Jūsų nekilnojamojo turto kainą. Atliekame lyginamąją nekilnojamojo turto analizę, įvertiname rinkos dinamiką ir nustatome nekilnojamojo turto kainą;
 • Padedame profesionaliai paruošti Jūsų nekilnojamojo turto objektą pardavimui ir atlikti būsto paruošimą fotosesijoms ir pirkėjų apžiūroms (angl. „Home staging“);
 • Parengiame kokybiškas nekilnojamojo turto nuotraukas, 2D planus ar vizualizacijas; patraukliai aprašome Jūsų parduodamą namą, butą ir kotedžą;
 • Reklamuojame Jūsų nekilnojamąjį turtą populiariausiuose nekilnojamojo turto skelbimų portaluose (aruodas.lt; skelbiu.lt ir kituose), tarp kolegų ir tarp mūsų turimų potencialių klientų;
 • Bendradarbiaujame kartu su kitais nekilnojamojo turto specialistais, turto vertintojais, notarais, banko konsultantais;
 • Organizuojame apžiūras, atvirų durų dienas ir reklamines kampanijas;
 • Bendraujame su potencialiais klientais, dalyvaujame derybų procese;
 • Padedame parengti visus dokumentus, reikalingus objekto pirkimo–pardavimo sandoriui.

Pasikeiskite namus su NU:MO

Pasikeiskite namus su NU:MO
Pasikeiskite namus su NU:MO

Savo darbą išmanantys NU:MO profesionalai padės parduoti seną būstą, išsirinkti naują būstą ir jį įsigyti patogiausiu būdu. Pasirūpiname sklandžiu ir apgalvotu nekilnojamojo turto pardavimo ir įsigijimo procesu.

Naujuose namuose įsikurkite be jokių rūpesčių!

Mūsų komanda:

 • Padės sutaupyti laiko ir finansinius kaštus parduodant vieną ir perkant kitą nekilnojamąjį turtą;
 • Organizuos visą pirkimo–pardavimo procesą nuo dokumentų rengimo iki naujo būsto įsirengimo ir persikėlimo;
 • Užtikrins, kad klientas susidurtų su kuo mažiau rūpesčių dėl vieno būsto pakeitimo kitu ir galėtų iš anksto mėgautis būsimu idilišku gyvenimu naujame name ar bute;
 • Proaktyviai reaguos į bet kokius pokyčius pirkimo–pardavimo procese ir kliento pageidavimus;
 • Užtikrins operatyvų numatytų pirkimo, pardavimo, įsirengimo ir persikėlimo procesų įgyvendinimą. Pasikeisite namus iš anksto numatytu laiku.

Klientų atsiliepimai

Mūsų pažintis ir bendradarbiavimas su Danieliumi trunka jau ne vienerius metus ir apima tiek pirkimo tiek pardavimo sandorius. Jis yra vienas geriausių, jeigu ne pats geriausias, savo srities profesionalų kuriuos teko pažinti rinkoje. Pozityvus, komunikabilus ir visada pasiruošęs rasti optimaliausius sprendimus situacijose, kai atrodo jau išeities nėra. Labai žaviuosi jo kompetencija, darbštumu bei išskirtiniu dėmesiu klientui. Nuo idėjos aptarimo iki įkurtuvių naujuose namuose, Danielius visada yra šalia ir pasiruošęs padėti 24/7. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos ieškantiems kam patikėti savo NT turto klausimus. Nedvejodami kreipkitės į Danielių ir jis pasirūpins, kad šis procesas būtų sklandus, malonus, o rezultatas džiuginantis!

— Artūras Ž.

Marina iš NU:MO  puikiai padirbėjo parduodant mano butą. Pardavimas nebuvo greitas, bet mačiau dedamas pastangas ir tikėjausi, kad bus rezultatas. Taip ir atsitiko. Antrą mano butą ji pardavė per vieną dieną.

— Algirdas Vansevičius

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome būtent Jus mūsų buto pardavimui.
Jūsų atidumas detalėms, organizuotumas, įžvalgūs patarimai ir profesionalumas nekelai jokių abejonių. Kitą kartą sprendžiant nekilnojamo turto klausimus tikrai kreipsiuosi būtent į Jus.
Ačiū

— Andrius Juodvalkis

Bendradarbiauti buvo visiškas malonumas. Savo buto paieškose bendravau su daugybe brokerių, tačiau ilgainiui pasirinkau dirbti tiktai su Marina iš NU:MO.
Dirbdamas su kitais NT brokeriais dažnai susidurdavau su arogancija, paviršutiniškumu ir pigiais pardavimų triukais dirbdamas su Marina jaučiausi, lyg bendraučiau su asmeniniu konsultantu, nuoširdžiai suinteresuotu mano gerove, o ne greitomis pajamomis. Jos profesinės žinios, taktas ir pardavimų įgūdžiai irgi yra aukščiausio lygio.

— Konstantinas Kazakovas

Nerijus iš NU:MO padėjo parduoti mano butą bei nusipirkti namą iš jo partnerių statytojų. Bendravimas visada buvo sklandus: niekada nebuvo skambutis per vėlai ar ne laiku, visi klausimai atsakyti iškart, visos užklausos dėl kokių nors pasikeitimų įvykdytos. Jokių nereikalingų emocijų, paslaugiai ir draugiškai. Rekomenduoju!

— Arūnas Kodis

Rašome šį atsiliepimą su didžiausiu dėkingumu Danieliui. Prieš maždaug pusmetį nusprendėme parduoti savo mylimą butą Vilniuje ir ieškojome pagalbos su pardavimu, kadangi tai buvo pirmas mūsų pardavimas – turėjome labai daug klausimų, ir labai mažai supratimo, kaip tai vyksta. Suradome Danielių ir viskas stojo į vėžes – nuo pirmo susitikimo viskas vyko itin profesionaliai. Danielius yra itin šviesios charizmos žmogus, turintis itin stiprius emocinio intelekto, klausymo įgūdžius. Visas bendradarbiavimas buvo kupinas aukšto lygio komunikacijos, kruopštumo ir pagarbos. Vienas iš dalykų, kuriuos vertinome viso bendradarbiavimo su Danieliumi metu, buvo aiškus, atviras dialogas apie tai, kas mums svarbu, kokius mes klausimus turime, ir ko mes norime. Danielius profesionaliai navigavo situacijas, pradedant nuo pirmojo susitikimo, fotosesijos organizavimo, apžiūrų ir atvirų durų organizavimo, baigiant nekilnojamo turto perdavimu. Ačiū Jums, Danieliau, už visą bendradarbiavimo laikotarpį, tikrai rekomenduosime savo artimiesiems ir draugams NT klausimais kreiptis į Jus! Akvilė ir Simonas.

— Marija Emilija Akvilé

Ačiū, Danieliui iš NU:MO, už pozityvią, jaukią patirtį įsigijant pirmus namus. Buvome pasitikti su šypsena, taip pat labai profesionaliai papasakojo mums informaciją apie projektą iki smulkiausių detalių.
Ačiū už pagalbą, ne tik aprodant projektą, bet ir su visais dokumentų reikalais, sprendžiant iškilusius klausimus ir už patarimus, komunikacija pagirtina ir daugeliui reiktų tik pasimokyti. :)
Tikrai drąsiai rekomenduojame rinktis Danielių su NT susijusioms paslaugoms, net neabejoju, kad jei teks, vėl kreipsimės į Danielių, dėl jo žinių, entuziasmo ir darbo su unikaliais projektais!

— Gabrielė Adelė Kreimerytė

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su NU:MO brokeriumi Nerijum, kurį pasirinkau parduodant savo kotedžą. Esu labai patenkinta jo paslaugomis, nes kotedžas buvo sėkmingai ir greitai parduotas, o visa sandorio procedūra buvo tvarkinga ir sklandžiai organizuota. Nerijus visada buvo profesionalus su klientais, supratingas mūsų situacijoje ir buvo labai kompetentingas prisitaikant prie pirkėjų ir mūsų poreikių. Greitai surado pirkėją ir suderino patraukliusią kainą. Be to, jis taip pat rado kitą tinkamą būstą, kuris atitiko mūsų šeimos poreikius. Nuoširdžiai dėkoju už atliktą darbą ir rekomenduoju jo paslaugas visiems, kurie ieško profesionalumo, efektyvumo ir kokybiškų paslaugų nekilnojamojo turto srityje. Linkiu jums sėkmės ir toliau sėkmingai tęsti tai ką darote geriausiai.

— Austė Pirovaitė

Esame dėkingi NU:MO brokerei už pagalbą parduodant būstą. Ji ne tik padėjo visame pardavimo procese, bet ir pasirūpino kad naujo namo pirkimas vyktų sklandžiai, peržiūrėjo dokumentus, patarė kiekviename žingsnyje. AČIŪ labai!

— Stanislav

Marina iš NU:MO yra puiki savo srities specialistė. Viską labai aiškiai išdėsto, orientuota į tikslą, yra ne tik tvirta, bet ir lanksti asmenybė. Malonu dirbti su profesionalais, kai galima visiškai pasitikėti ir atsipalaiduoti.

— Jurgita Zaleckaitė

Ačiū Danieliui iš NU:MO už greitą ir profesionalų namo pardavimą. Visus darbus atliko greitai, tvarkingai, puiki komunikacija, teko tik atvykti pas notarą. Viskas atlikta šiuolaikiškai ir patogiai. Esame dėkingi brokeriui už pastangas, nes su kitais brokeriais turėjome blogų patirčių, tad šis namo pardavimas su Danielium viršijo lūkesčius. Nuoširdžiai rekomenduojame ir prireikus kreipsimės dar kartą.

— Anna Kudriasova

Su NU:MO komanda nusipirkome savo svajonių namus. Tai pirmas šeimos būstas, todėl viso proceso metu buvo nemažai nerimo ir klausimų. Ne visada esame atsparūs stereotipams, o ir patirčių įvairų būta, todėl NT rinka mums atrodė klastinga. Tačiau galiausiai būstą pirkome su pasitikėjimu ir ramybe, ir tai tikrai didele dalimi susiję su Julianos darbu. Viso proceso metu ji lydėjo mus su empatija, dirbdama savo darbą profesionaliai ir ypatingai kruopščiai.

— Eglė Rakauskaitė

Juliana from NU:MO was incredible and helped us every step of the way. She was extremely diligent and made sure that we knew what was happening. As we don't speak Lithuanian her ability to speak fluent English was a godsend.
We would recommend her wholeheartedly and can't thank her enough for all she has done. We are so happy in our new home.

— Matthew Preston

Komanda

Esame profesionali komanda, galinti valdyti nekilnojamojo turto projektus nuo idėjos iki galutinio pardavimo. Nekilnojamojo turto rinkoje dirbame jau dvidešimt metų.

Palikite savo kontaktus

Ir mes susisieksime su jumis

Susisiekti dėl pardavimo

Autentiški nauji projektai ir parduodami būstai, vertingi patarimai NT pirkėjams ir pardavėjams – sužinokite pirmieji.