BERŽELIŲ NAMAI

Itin pamėgtas ir pasiteisinęs 2 etapų 10-ies namų projektas Avižieniuose, šalia Gilužio ežero.

BERŽELIŲ NAMAI

VIETA:
Berželių g.

PROJEKTO DYDIS:
10 namų

BERŽELIŲ NAMAI

ETAPAS #4
Projektas parduotas.

Vystytojas „Acinus“ / 2021

Projektas buvo pradėtas 2020 metų pradžioje, kuomet statomi dar tik 4 namai Kernavės g. itin greitai atrado savo Pirkėjus. Norinčių gyventi tokiuose namuose buvo daug, tad atradę jaukų uždarą sklypų masyvą visai šalia, Berželių g., 2021 m. pavasarį organizavome dar 6 tokių pačių namų statybas. 2-asis etapas buvo rezervuotas dar projekto stadijoje. 

Pirkėjus šiame projekte itin sužavėjo racionalus namo išplanavimas, o fasado sprendimai, medžiagiškumas, architektūrinės formos tik papildė jaunų ir entuziastingų gyventojų susižavėjimą šiuo projektu. Projekto lokacija verta atskirų pagyrų - uždaras kvartalas, šalia Gilužio ežeras, sklypuose ir aplink daug augalijos ir jaunų beržų, o dermė su “Berželių” gatvės pavadinimu nepaliko abejingų. Inžinerinė projekto dalis stipri savo sprendimais: A++ energinė klasė, aeroterminis grindų šildymas, aukštos lubos, vitrininiai langai, termo medienos dailylentėmis ir aukštos klasės skarda apdailintas fasadas. Sutvarkytas gerbūvis - pramoninio betono dangos automobilių stovėjimo zonoje, nuogrinda aplink namą, lietaus drenažo sistema, išbetonuotos atraminės sienelės leido visavertiškai išnaudoti sklypų plotą.

Namų architektūra - ilgalaikiai partneriai “Tvyro ore”, architektas - Vytautas Avietynas, vystytojas - UAB “Acinus”, patyręs karkasinių namų statytojas.


Projektas parduotas, tačiau kviečiame susisiekti su mumis ir mes Jums pasiūlysime puikių būstų kituose mūsų projektuose.