LAZDYNŲ RIEŠUTAI

Mūsų darbas su šiuo projektu prasidėjo dar nuo darbo su sklypo įsigijimu, konsultacijomis ir diskusijomis su architektu ir vystytoju dėl pačio kvartalo koncepcijos. Projektas sėkmingai parduotas per 3 menėsius nuo statybų pabaigos.

LAZDYNŲ RIEŠUTAI

VIETA:
A. Staškevičiūtės g.,
Lazdynai, Vilnius

PROJEKTO DYDIS:
8 namai

LAZDYNŲ RIEŠUTAI

ETAPAS #4
Parduota

Vystytojas „Constra“ / 2018

Uždaroje teritorijoje, Gudelių miške, suprojektuoti aštuoni modernūs individualūs namai yra puikus įrodymas, kad dėmesys skiriamas autentiškiems gyvenamiesiems namams. Projekto „Lazdynų riešutai“ namų gyventojai ne tik surado čia savo oazę, bet ir pernelyg neatitoldami nuo šurmulio bei įsupančio sostinės greičio, atrado čia tobulą pusiausvyrą. 


Projektas parduotas, tačiau susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime puikių būstų kituose mūsų projektuose.

Devynis mėnesius puoselėtas gyvenamųjų namų kvartalas A. Staškevičiūtės gatvėje yra nuošalioje vietovėje, teritorija iš visų pusių apsupta pušyno, tačiau yra greitai ir lengvai pasiekiama, nes greta jos stūkso naujai įrengtas Vilniaus pietinis aplinkkelis. 

Kokybiškos medžiagos ir efektyvūs sprendimai

Visų aštuonių inovatyvių namų, kurių kiekvieno plotas 130 m2, pamatai yra poliniai, gręžtiniai pamatai ir monolitinis gelžbetonio rostverkas apšiltinti putų polistirenu. Fasado ir stogo apdailoje dėmesį patraukia medis, taip pat naudotos aukščiausios klasės „Classic“ skarda. Stogas apšiltintas akmens vata ir poliuretano plokštėmis. Tiesa, du namukai yra itin unikalūs – jų stogas ir fasadas suformuoti iš skalūno!

Išorinės sienos išmūrytos iš keraminių plytų. 

Inovacijos pasitelktos ir įrengiant „Lazdynų riešutų“ namų langus – mediniai langai „apginkluoti“ saulės kontrolės stiklais, užtikrinančiais, kad patalpa niekada pernelyg neprikais ir, žinoma, neeikvos jau sukauptos šilumos.

Svarbu paminėti, kad nepaisant to, jog šiems pastatams nebuvo keliama A klasės reikalavimų, namams išduoti A ir A+ energetinio naudingumo sertifikatai. Beje, pastato eksploatacija apskaičiuota mažiausiai 50 metų.

Namai suprojektuoti taip, kad kiekvienas jų turėtų po dvi automobilio stovėjimo vietas pavėsinėje. Taip pat visi aštuoni „riešutai“ turi uždarą vidinį kiemą, kuris ribojasi su mišku. Siena į pušyno pusę – stiklinė, siekiant sukurti komforto gamtos oazėje pojūtį. Gyventojai gali mėgautis įkvepiančiais gamtos vaizdais. Verta pastebėti, kad, siekiant sukurti kuo natūralesnę ir jaukesnę aplinką, apželdinta visa sklypo teritorija. Įrengta WPC (wood plastic composite) lauko terasa. Sklypo teritorija išklota trinkelėmis ir aptverta segmentine tvora, įrengtas automatinis užkardas (vadinamasis „šlagbaumas“).

Tikslingas patalpų išdėstymas garantuoja komfortą

„Lazdynų riešutų“ namų pirmame aukšte įrengta svetainė ir virtuvė, darbo kambarys, sanitarinis mazgas bei katilinė. Antras aukštas yra poilsio zona. Jame – du vaikų miegamieji, atskiras sanitarinis mazgas vaikų kambariams bei tėvų miegamasis taip pat su atskiru sanitariniu mazgu, drabužinė. Šie namai orientuoti į aktyviai dirbančias, tačiau jaukumą puoselėjančias šeimas.

Modernūs inžineriniai sprendimai

Pastatuose „Lazdyno riešutai“ įrengtas grindinis šildymas, valdomas individualiai kiekviename kambaryje (t. y. kiekviename kambaryje gali būti skirtinga temperatūra). Taip pat sumontuotas itin modernus ir kompaktiškas dujinis kondensacinis katilas „Buderus“. Katilo veikimas gali būti stebimas nuotoliniu būdu per išmanųjį įrenginį. Namuose įrengta ir rekuperacinė sistema su lanksčių ortakių technologija, užtikrinanti energinį efektyvumą.