SOSTINĖS PARKAS

6-ių namų projektas "Sostinės parke" - šiuolaikinės architektūros, patikimo rangovo, itin aukštos kokybės, šeši vienbučiai vieno aukšto namai su žemės sklypu.

SOSTINĖS PARKAS

VIETA:
Šumsko g.,
Vilnius

PROJEKTO DYDIS:
6 namai

SOSTINĖS PARKAS

ETAPAS #4
Parduota

Vystytojas „JPK investicijos“ / 2020

Šie namai pradėti statyti 2018 metų rugpjūčio mėnesį.  Dabar juose jaukiai įsikūrusios šeimos džiaugiasi komfortišku gyvenimu, šiuolaikine architektūra, patogiu ir geru privažiavimu, pilnai išvystyta infrastruktūra, geru susisiekimu su miesto centru ir daug kitų privalumų. Namai buvo parduodami su daline apdaila, tačiau už papildomą kainą juos galima buvo įrengti pagal klientų norus.


Visi šio projekto namai yra parduoti, tačiau susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime puikių būstų kituose mūsų projektuose.

PAGRINDINĖ INFORMACIJA APIE BŪSTĄ:
- 118 kv.m.;
- Sklypo plotas – 8 a.
- 1 aukštas;
- 5 kambariai;
- Siūlomas išplanavimas – 3 vaikų kambariai, miegamasis, virtuvė su svetaine ir valgomuoju, du vonios kambariai, virtuvės sandeliukas, drabužinė ir holas.
- Terasa;
- Pastogė dviems automobiliams;


PAGRINDINĖ INFORMACIJA APIE NAMĄ:
- Pamatai: poliniai, gręžtinių polių pamatai; Rostverkas apšiltintas iš vidaus ir apačios 150 mm storio polistirolu EPS 80; Cokolis apšiltinamas 250 mm polistirolu ir apdailinamas polimeriniu tinku.
- Sienos: išorinės sienos yra namo laikančiosios konstrukcijos; Išorinių sienų mūras - iš silikatinių 180 mm storio blokelių; vidinės pertvaros iš GKP konstrukcijų.
- Stogas: surenkamas iš gelžbetoninių plokščių; Apšiltinimas 350 mm polisterolu, dengtas dviejų sluoksnių prilydoma danga; Lietaus surinkimo sistema sujungta su lauko lietaus nutekėjimo sistema.
- Fasadas: šiltinamas 300 mm storio akmens vata, apdailinamas akmens skalūno plytelėmis, termo medienos dailylentėmis.
- Langai ir durys: plastikiniai – atitinkantys A+ energetinę klasę.
- Apdaila: dalinė.
- Vidaus sienos tinkuotos kalkiniu tinku; Vidaus grindys išbetonuotos, šiltinimas 250 mm storio polistirolu ir betonavimas 70 mm storio su plastifikatoriumi šildomoms grindims;
- Vidaus elektros ir silpnos srovės – įrenginėjamas įvadas 10 kw galingumo, įrenginėjama el. instaliacija visame name, rozetės, jungikliai, UTP rozetės, saugiklių skydas su saugikliais – 0 ciklas (kabeliavimas), rozečių, jungiklių, kompiuterinio tinklo dėžučių įtvirtinimas, instaliacijai įrengti įvertinta 100 taškų;
- Šildymo sistemos su temperatūros reguliavimu įrengimas – montuojama grindinio šildymo sistema su termo reguliavimu kiekviename kambaryje (automatikos kabeliavimas, automatika nemontuojama);
- Signalizacijos įrengimas: įrenginėjama apsauginė ir gaisrinė signalizacija su judesio ir gaisriniais davikliais ir galimybė priduoti saugoti apsaugos įmonei (kabeliavimo darbai).
- Šildymas: numatyta oras - vanduo. Išvedžiota grindinė kolektorinė šildymo sistema, kolektoriai reguliuojami, išvedžiota instaliacija automatiniam šildymo reguliavimui į kiekvieną patalpą.


LAUKO INŽINERINIAI TINKLAI IR GERBŪVIS:
- Gerbūvis: užpilamas juodžemis, išlyginamas sklypas, vėja nesodinama; Įrenginėjami pagrindai iš smėlio skaldos, statomi vejos bortai ir klojamos pilkos spalvos 6 cm storio trinkelės; Įvažiavimo automatinių vartų montavimas, sklypai aptveriami segmentinę tvora.
- Į namą įvestas elektros įvadas, sumontuota elektros paskirstymo dėžutė;
- Vandens grežinys;
- Biologinis nuotekų valymo įrenginys;
- Vidaus vandentiekis ir nuotekos (0 ciklas) – vidaus vandentiekio ir nuotekynės vamzdynų klojimas iki prietaisų.