Kodėl naujakurius žavi individualių namų kvartalai?

VIENINGA ARCHITEKTŪRA. Dauguma individualių namų kvartalų išsiskiria savo vientisa architektūra, sklandžiai įsiliejančia į supantį kraštovaizdį. Apgalvoti ir funkcionaliai suprojektuoti būstai, kruopščiai sudėliota kvartalo urbanistinė schema bei erdvė atsiskleisti kūrybiškumui įsirengiant būsto vidaus interjerą. 
SAUGUMAS IR PRIVATUMAS. Namai projektuojami siekiant užtikrinti kuo daugiau privatumo būsimiems gyventojams. Kvartalus dažniausiai juosia tvoros, įrengiami automatiniai įvažiavimo vartai, vaizdo stebėjimo kameros, užtikrinančios, kad į kvartalą nepatektų pašaliniai asmenys. 
PRITAIKYTA INFRASTRUKTŪRA. Taip pat statant tokias gyvenvietes suplanuojama ir įrengiama visa infrastruktūra, tad naujakuriai gali džiaugtis patogiu privažiavimu, asfaltuotomis gatvėmis, apšvietimu ir pėsčiųjų takais. Paprastai įrengiamos visiems atviros laisvalaikio ir rekreacinės erdvės, vaikų žaidimų aikštelės. 
UŽDARA BENDRUOMENĖ. Privačių namų kvartaluose kuriasi jaukios bendruomenės, kurios auga ir kuria prisiminimus kartu. Ne veltui šiuos kvartalus pamėgusios šeimos – juose daug erdvės, gyventojai turi savo nuosavus sklypus. Be to, saugu išleisti vaikus žaisti į lauką bei smagu leisti laisvalaikį kartu su kaimynais.
MAŽIAU MIESTO TRIUKŠMO. Individualių namų kvartalai statomi užtikrinant jų gerą susisiekimą su miesto centru, tačiau paprastai jie iškyla atokesniuose miesto rajonuose ar priemiesčiuose. Dėl šios priežasties gerokai mažesni transporto srautai, galima mėgautis grynesniu oru ir ramybe. 


Mūsų projektuose – ne vienas savitu charakteriu ir architektūra pasižymintis individualių namų kvartalas. 
Naujai formuojamos gyvenvietės FOR-REST; HOME+; DUONOS KALNAS – šiuolaikiškai kasdienybei.