Pilna ir dalinė apdaila: nekilnojamojo turto rinkos pokyčiai ir gyventojų lūkesčiai

Statistika rodo, kad dauguma naujų nekilnojamojo turto projektų Lietuvoje parduodami su daline apdaila. Klientai nuolat išreiškia susidomėjimą projektais, kurių interjerą galima įsirengti individualiai, pagal asmeninius poreikius.   

Visgi, jau nuo šių metų dalyje naujų daugiabučių būstą bus galima įsigyti tik vystytojui registravus 100 proc. pastato baigtumą, t.y. visas NT projektas turės būti pilnai pastatytas. Nauja tvarka, tikėtina, pradės pamažu keisti lietuvių įpročius ir bus stebimas augantis susidomėjimas būstais su pilna apdaila. Kuo skiriasi dalinė ir pilna apdaila?

APDAILOS LYGIAI. Būstus su pilna apdaila linkę rinktis klientai, norintys kraustytis gyventi į naują butą/ namą čia ir dabar. Kai kuriais atvejais, tenka savarankiškai pasirūpinti baldais ir buitine technika.
Dalinės apdailos būstas apima tik dalį įrengimo, kiekviename projekte įrengimo lygis skiriasi ir priklauso nuo vystytojo.
PERSONALIZACIJA. Pasirinkus įsigyti NT su daline apdaila, likusiu įrengimu būsimam gyventojui tenka pasirūpinti savarankiškai ir tai atveria duris saviraiškos laisvei. Galbūt kursite modernaus stiliaus namus, kuriuose vyraus prabanga, o gal ieškosite įkvėpimo klasikinio stiliaus motyvuose?
FINANSINIAI IR LAIKO KAŠTAI. Savarankiškas būsto įsirengimas dažnam pirkėjui vis dar skamba romantiškai, deja, tai nėra taip paprasta. Būsto įrengimas pareikalauja techninių žinių, laiko ir finansinių kaštų. Kartais tenka laukti net ne vienerius metus, kol būstas bus pilnai įrengtas. Svarbus aspektas ir tai, kad gyventojams, įsigijusiems būstą su daline apdaila, vėliau gali tekti vėl skolintis, norint įsirengti namus. 

Mūsų parduodamuose projektuose – galite įsigyti NT tiek su daline, tiek pilna apdaila. Jeigu projekto apraše nėra nurodyta pilna apdaila, visuomet pasiūlome alternatyvius sprendimus, paruošiame sąmatą, būsto interjero vizualizacijas.
Kviečiame pasisemti įkvėpimo! Žiūrėkite nuotraukas ir pamatykite, kaip galėtų atrodyti projekto HOME+ namo dizainas.