Vilniaus miesto žemėlapis sparčiai keičia savo veidą

Jau kurį laiką stebime intensyvią Naujamiesčio ir Naujininkų konversiją. Buvusiuose pramoniniuose rajonuose vystytojai stato naujus gyvenamojo nekilnojamojo turto projektus. Investuotojų dėmesį patraukia strateginė vieta ir didėjantis potencialas plėtoti verslo infrastruktūrą.

Prognozuojama, kad artimiausiu laikotarpiu ši sostinės dalis plėsis vis sparčiau bei joje augs gyventojų skaičius. Jei iki šiol didžioji gyventojų dalis koncentravosi centrinėje ir šiaurinėje miesto teritorinėse dalyse – tankiausiai apgyvendinta miesto dalis, 2021 m. duomenimis, buvo Justiniškės, – ateinantį dešimtmetį vystysis ir antrą kvėpavimą įgijusios, į gyventojų ir vystytojų akiratį anksčiau nepatekdavusios miesto teritorijos.
Mūsų pardavimų krepšelyje esantis #KAPSŲ19A projektas, įsikūręs Naujininkuose. Pastaraisiais mėnesiais buvo pilnai užbaigtos statybos, tad išaugo susidomėjimas butais.
Naujakuriai nori įsikurti patogioje vietoje, užtikrinančioje puikų susisiekimą su centru. Be to, rajonas sparčiai konvertuojasi – didėja žaliųjų zonų skaičius, vystosi infrastruktūra, keičiasi gyventojų kontingentas.