Nauji namai su NU:MO

Istorija apie sėkmingą dviejų šeimų kelionę „iš namų į namus“, kurios pradžioje kilo daug klausimų, kaip pakeisti vienus namus kitais. Drauge su klientu įsitikinome – suvienijus jėgas visi sunkumai įveikiami.

Gyvenamojo būsto paskola, mažametis vaikas, kintančios darbo pajamos – priežastys, mažinančios ryžtą rinktis naujus, didesnius namus. Su šiomis aplinkybėmis susidūrė ir vienas mūsų klientas.

Klientas susižavėjo NU:MO parduodamu projektu Avižieniuose, kuris išsiskyrė gyvenimu arčiau gamtos, erdviu sklypu, didesniu namo plotu, originalia architektūra. Šis projektas buvo būtent tai, ko troško jauna šeima. Kaip įvyko kelionė į naujuosius namus?

Sulaukus kliento skambučio, susitikome, įvertinome projektą ir klientas nusprendė, kad būtent šiuose namuose mato laimingai gyvenančią savo šeimą.

Su būsimais naujakuriais sudėliojome veiksmų planą, kuriame numatėme namo rezervaciją, sutarties su namo statytoju pasirašymą, senojo buto pardavimą, teismo leidimo pakeisti nepilnamečio vaiko gyvenamąją vietą gavimą ir persikraustymą.

Sėkminga strategija – pusė darbo.

Pasirašius statomo namo preliminarią sutartį, kibome į darbus – supažindinome klientą su buto pardavimo strategija ir pradėjome ruošti butą pardavimui. Su klientu sutarėme parduodamo buto kainą, pageidavimus, persikraustymo terminus, suderinome su interjero dizainere buto dekoravimą, užsakėme fotosesiją ir buto planus.

Operatyvus senojo būsto pardavimas – viena esminių šios istorijos sėkmės sąlygų.

Suderinus strategiją ir visas detales, pradėjome seno būsto pardavimą. Operatyviai pateikiau objektą į viešąją erdvę, suorganizavau „atvirų durų dieną“, padėjusią surinkti potencialius pirkėjus ir gauti geriausią kainos pasiūlymą.

Džiugu, kad per kelias dienas vieni iš potencialių pirkėjų nusprendė rezervuoti turtą. Sutarėme, kad pirkimo–pardavimo sutartį pasirašysime tik naujiems pirkėjams gavus banko pasiūlymą, o klientas su savo šeima neatlygintinos panaudos pagrindu dar gyvens senajame būste papildomus 4 mėnesius, kol statytojas pabaigs įrengti naujus namus.

Abi šalys buvo patenkintos rezultatu. 

Su mūsų klientu buvo atsiskaityta ir šis, dar gyvendamas savo bute, galėjo pasinaudoti gautomis lėšomis – padengti esamos paskolos likutį ir likusią dalį lėšų skirti namui įrengti, o atsiradusį papildomą laiką panaudoti teismo leidimui gauti.

Tuo pat metu buto pirkėjai turėjo laiko susiderinti persikraustymą bei atrasti savo vaikams darželį ir mokyklą jau naujoje gyvenamojoje vietoje.

Baigus statyti mūsų kliento namą, pasirašėme su statytoju pagrindinę pirkimo–pardavimo sutartį ir šeima persikraustė iš senojo buto į naują erdvų namą, o buto pirkėjai įsikėlė į savo naujus namus.

Sėkminga dviejų šeimų kelionė „iš namų į namus“ – vos vienas iš daugelio mano darbo pavyzdžių, įrodantis, kad sinergija ir pasitikėjimas leidžia įveikti visas kliūtis ir pasiekti gerus rezultatus.

Danielius Bogovecas
NT projektų valdymas ir pardavimas